O nas

Instal-Energia Damian Dobosz

42-224 Częstochowa

ul.Herberta 1 m 6

NIP: 5732490710

Misja

Promowanie ekologicznych źródeł energii w celu poprawy jakości powietrza w regionie, obniżeniu kosztów związanych z ogrzewaniem i energią elektryczną oraz w celu poprawy komfortu dla domowników.

Wizja

Stworzenie firmy będącej liderem wśród regionalnych firm oferujących kompletne rozwiązania energetyczne dla domów jedno i wielorodzinnych z wykorzystaniem źródeł energii odnawialnej.

Posiadam aktualne uprawnienia:

  • Grupa 1 (E1, D1) – urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne do 1kv.
  • Grupa 2 (E2) – urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.
  • Grupa 3 (E3) – urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Kwalifikacje w zawodzie :

B.21 – Montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Autoryzacje i certyfikaty:

Autoryzowany instalator kotłów peletowych Easypell marki Viessmann

Certyfikat ukończonego szkolenia z zakresu kotłów 5 klasy marki Rakoczy

 

Dołącz do nas >>>

 

Charakter informacji zawartych na stronie

Na Stronie mogą znajdować się miedzy innymi informacje dotyczące różnych rozwiązań technicznych, metod realizacji określonego zagadnienia czy sposobów na wykonanie określonej czynności uznawanej powszechnie za czynność profesjonalną. Mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą być traktowane, jako instrukcje czy procedury. W żadnym razie nie wolno wykorzystywać ich w działaniach uznawanych powszechnie za profesjonalne. Żadnej z informacji zamieszczonych na Stronie nie należy rozumieć jako sugestii czy polecenia służbowego i nie może być wykorzystywana jako narzędzie służące podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.

Instal-energia – kotły 5 klasy, kotły na pellet, piece co, piece na pellet – sprzedaż oraz montaż – Częstochowa